Doradztwo

Doradztwo

Dobór odpowiedniego pakietu, spotkanie z klientem

Montaż

Montaż

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Podłączenie

Podłączenie

Podłączenie do sieci dystrybucyjnej

Fotowoltaika

Instalacja to najprostszy sposób inwestowania dla właścicieli domów jednorodziennych. Ta inwestycja jest dostępna praktycznie każdemu. Wykonujemy montaż tylko narzędziem sprawdzonych marek a materiał kupujemy od najlepszych producentów. Dla nas przede wszystkim zależy na jakości oraz zapewnieniu potrzeb klienta. Nasze główne cechy to są: jakość, szybkość, dostępność oraz prawdziwa opinia. Cenimy każdego klienta, poniważ każdy klient jest naszym szefem

Fotowoltaika

Dlaczego warto wybrać nas?

Kompleksownosc
Kompleksownosc

Skupimy się nie tylko na samym montaże no i na szereg innych działań: analizie zapotrzebowania, wstępnym doradstwie, złożenia wszystkich papierów do przyłączenia instalcji do sieci dystrybucyjnej.

Nowoczesność
Nowoczesność

Cenimy w naszej branże tylko dobrze znanych producentów, które są sprawdzone przez lata takich jak SolarEdge, LONGI, Canadian Solar, Fronius, Huawei. Dzięki temu zapewnia się bezpieczna i sprawnie funkcjonująca instalacja.

Gwarancja
Gwarancja

Zapewniamy o uzysku przez co najmniej 30 lat, a niektórze producenci dają gwarancje nawet 40 lat.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Instalacja fotowoltaiczna to najbezpieczniejsze źródło energii elektrycznej. Jest montowana tylko po przez naszych kwalifikowanych instolatorów oraz jest sprawdzana później.

Oszczędność
Oszczędność

Średnio instalacja fotowoltaiczna się zwraca w ciągu 7-8 lat. Już o 80% mniejsza kwota za pierwszy rachunek za prąd niezalażnie od dostawców energii elektrycznej.

Dotacja i ulga termomodernizacyjna

Możesz ubiegać się o dofinansowanie na panele fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego w ramach różnego rodzaju programów oraz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. W ramach ulgi jesteś w stanie otrzymać nawet do 53 000 złotych. Domowa instalacja fotowoltaiczna jest w zasięgu Twoich możliwości – wystarczy, że skorzystasz z dostępnych form wsparcia finansowego.