Doradztwo

Doradztwo

Dobór odpowiedniego pakietu, spotkanie z klientem

Montaż

Montaż

Montaż instalacji elektrycznej

Pomiary

Pomiary

Realizacja pomiarów elektrycznych i sporządzeniem dokumentacji

Instalacje elektryczne

RAV-ELBUD to przedewszystkim ponad 7 lat. Zdobyte kompetencje, uprawnienia oraz najwyższej jakości sprzęt pozwalają nam realizować zarówno standardowe instalacje elektryczne dla domów jednorodzinnych, jak również zaawansowane przedsięwzięcia, łącznie z pomiarami, projektami i wykonawstwem inwestycji. Nasze realizacje świadczymy głównie na terenie Małopolski.

Oferujemy następujące usługi:

Wykonujemy projekty, pomiary elektryczne, a także zapewniamy wykonawstwo każdego rodzaju robót elektroenergetycznych. Pracujemy dla odbiorców indywidualnych, mikroprzedsiębiorstw, jak również dla uznanych na rynku marek. Nasza kadra to doświadczeni i wyszkoleni elektrycy, którzy pracują z pasją.

Na sukces naszej firmy wpływają takie czynniki jak:

Instalacje elektryczne

Dlaczego warto wybrać nas?

Kompleksownosc
Kompleksownosc

Realizujemy otrzymane zlecenia od A do Z: analizie zapotrzebowania, wstępnym doradstwie, projektowania, montaż, pomiarów elektryczne, dokumentacja powykonawcza.

Innowacyjność
Innowacyjność

Cenimy w naszej branże tylko dobrze znanych producentów, które dostarczają najnowsze i ciekawe rozwiązania. Dzięki temu zapewnia się bezpieczna i sprawnie funkcjonująca instalacja.

Gwarancja
Gwarancja

Zapewniamy gwarancję na swoje montaże 50 lat.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Ponieważ profesjonalizm łączy się z odpowiedzialnością, na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na bezpieczeństwo użytkowników zaprojektowanych i wykonanych przez nas zleceń